Starteri ja generaatori remont

Starteri ja generaatori remont

Kogenud STP Service spetsialistid lahendavad kõik starterite ja generaatoritega seotud probleemid tõhusalt ja õigeaegselt. Remont tehakse kaasaegsete seadmete ja täiustatud diagnostikatarkvara abil.

Remondi etapid

Remondiprotseduur koosneb 5 etapist:

  • Diagnostika ja sisendite juhtimine.
  • Seadme lahtivõtmine ja tõrkeotsin
  • Komponentide valik STP spetsialistide poolt.
  • Seadme otsene remont ja kokkupanek.
  • Testimine.

Sisend remont on starteri ja generaatori remondiprotsessi kohustuslik osa. Mõnikord juhtub, et autoomanikud paluvad remontida töökorras seadet, kuid generaatori või starteri tööd tagavad elemendid vajavad remonti. Näiteks kui probleem on süütelülitis või relees, siis pole starteri või generaatori heli kuulda. Kogenud STP Service mehaanikud saavad kindlaks teha, milline osa on vigane.

Seadme lahtivõtmist peab samuti tegema eranditult kvalifitseeritud spetsialist. Me ei soovita kategooriliselt starterit ja generaatorit iseseisvalt lahti võtta, kui teil puuduvad vastavad oskused.

Samuti on vaja testida remonditud agregaate. Selle testimise tulemusena saate aru, kas kõik töötab nii nagu peab ja millised probleemid on veel lahendamata.

Rikkis starteri tunnused

Starteril on tohutu koormus, nii et vähimgi rike võib selle seisukorda halvendada. Märgid, mis näitavad, et starter tuleb diagnoosida ja parandada, võivad olla järgmised:
- starter ei lülitu sisse süütevõtme keeramisel
- starter ei lülitu pärast mootori käivitamist välja
- kui starter on aktiveeritud, kostab müra ja ragin

Rikkis generaatori tunnused

Võimalikke rikkeid on raske ennustada, kuid seda saab teha autoteeninduses spetsiaalsel stendil. Mis võib teid hoiatada ja suunata STP Service`ga ühendust võtta:
- esituled muutuvad mootori töötamise ajal tuhmimaks
- kui mootor töötab, kuulete kõrvalisi helisid
- aku tühjeneb kiiresti

Starteri ja generaatori remont Tallinnas

Kui märkate oma autol mõnda märki, on aeg pöörduda spetsialistide poole. STP Service teostab Tallinnas starterite ja generaatorite remonti kvaliteetselt, varuosade valikuga igale eelarvele ja teenustele soodsate hindadega.