Veermiku remont

Veermiku remont

Veermik vastutab juhi ohutuse ja mugavuse eest sõiduteel sõites. See keerukas tehniline üksus on osa šassiist ja jaguneb esi- ja tagavedrustuseks. Veermiku koormust saab iga päev, mis tähendab, et varem või hiljem muutuvad selle osad kasutuskõlbmatuks. Sel juhul on kohustuslikud vedrustuse diagnostika ja remont

1. Veermiku kulumise põhjused
2. Veermiku rike: märgid
3. Veermiku remont Tallinnas

Veermiku kulumise põhjused

Sõidutee defektid ja agressiivne sõidustiil koos viivad selleni, et vedrustus muutub kasutuskõlbmatuks. Pidevad löögid, järsud pöörded ja pidurid – kõik see toob kaasa vältimatuid rikkeid.

Veermiku rike: tunnused

Auto tõmmatakse teelt välja

Kui märkate, et sõites peate pidevalt rooli keerama, et liikumissuunda ühtlustada - see on ebasõbralik märk. Tõenäoliselt on rikutud rataste õiget paigutust, kahjustatud amortisaatorite kinnitused või stabiilsuse stabilisaator. Need on kõik märgid halvast vedrustusest.

Vibratsioon sõidu ajal

Tunned seda kohe ja suure tõenäosusega tunned iga ebatasasust konarlikul teel. Kui see juhtub, on suure tõenäosusega rattad tasakaalust väljas ja amortisaatorid kulunud. Kuna need osad on osa vedrustusest, näitavad need talitlushäireid.

Auto kõikub pidurdamisel ja kurvides

Siin on pukside talitlushäire ja amortisaatorite kulumine. Nende probleemidega sõiduki jätkuv kasutamine võib põhjustada rikkis vedrustuse ja kulukaid remonditöid.

Sõidu ajal on autos kuulda kõrvalisi helisid

Kinnitused ja vedrud on kulunud. Need on helid, mida kuulete sõidu ajal. Õnneks võib õigeaegne diagnoosimine ja uurimine seda probleemi ennetada, et see kohe alguses lahendada. Kui kuulete ebaloomulikke helisid, on see kindel märk vedrustuse parandamiseks Tallinnas, eriti enne talve.

Veermiku remont Tallinnas

STP Service lahendab kõik vedrustusega seotud probleemid kiiresti ja tõhusalt. Laialdased kogemused esindustes ja töökodades aitavad meil kiiresti vedrustuse remonti teha.